Krbide altnghesten gider

Krbide altnghesten gider küp

Tungsten karbür çubuk Chinatungsten en iyi ürünlerden biridir. Bu yeni teknoloji ve yeni malzeme bir tür. Mekanik özellikleri, kolay lehim, yüksek aşınma direnci ve yüksek darbe dirençli Stabil 'temel özellikleri şunlardır. Bu tungsten karbür çubuklar metal kesme aletleri üretimi, ahşap, plastik ve sertlik ve korozyon direnci aşınma gereklidir diğer endüstriler için kullanılır.

Chinatungsten Online Çin'de özel tungsten karbür ürünleri profesyonel bir üreticisidir. Büyük ölçekli özel girişim olarak, vb yüksek kaliteli tungsten karbür yapılmıştır Ürünlerimiz, kalıp ve ölür, kesici takımlar, anormal profil makale, dahil olmak üzere biz tasarım tungsten ürünleri, güvenilir mekanik ve fiziksel özellik var. Ürünlerimiz yaygın sanayi birçok açıdan kullanılan ve seri üretim için en iyi yardımcı araçlardır edilmiştir.

Tungsten karbür (WC), tungsten ve karbon atomlu eşit parçalar halinde içeren bir inorganik kimyasal bileşiktir. En basit formunda, bu bir gri toz, ancak preslenmiş ve endüstriyel makine, araçlar, aşındırıcılar, hem de kullanım için şekillerde oluşturulabilir. Sert metal çelik göre yaklaşık üç kat daha sert ve çelik veya titanyum çok daha yoğundur. Bu sertlik korundum ile karşılaştırılabilir ve sadece üstün sertlik gibi assilicon karbür, kübik bor nitrür ve aşındırıcılar ile cilalı ve bitmiş olabilir.

Unground, merkez daha az toprak ve cilalı şeklinde stoktan Chinatungsten Online kaynağı birinci sınıf tungsten karbür çubuk. Dahası, biz de müşteriler tarafından sağlanan çizim göre sert metal çubuklar kaynağı. Ayrıca, size rekabetçi bir fiyatla yüksek kaliteli ürünler sunabilir. Biz çok daha iyi sizin için en iyi iş denemek için lütfen. Sorularınızı bekliyoruz!